Demir Çelik

Faaliyet alanlarının bir taneside  inşaat demiri satışı olan firmamız;

Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda kangal demir, çelik hasır ve diğer metal mamüllerinin de satışını yapmaktadır.Firmamızın birincil önceliği müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak olduğundan, bu ilkesi doğrultusunda satışını yaptığı ürünleri kendi bünyesindeki araç filosu ile müşterilerinin şantiyelerine en kısa sürede teslim etmektedir. Kaliteli malzeme satışını kendine prensip edinen firmamız, satışını yaptığı tüm ürünlerin analiz sertifikalarını ve kalite belgelerini müşterilerine sunmaktadır.

Toplam kalite anlayışı; İnşaat demiri, Kangal Demir, Çelik Hasır, Kutu Profil, Lama Demiri, NPU Profil, NPI Profil, Levha Saçlar gibi geniş bir yelpazede sunulan tamamı TSE belgeli ürünleri ve farkı yaratan şeffaflık ilkesiyle firmamız,müşteri memnuniyetini sağlamak ve kendimize duyduğumuz güveni müşterimize de yansıtmak adına, talep halinde tüm analiz raporlarını sizlerle paylaşmaktayız..

Oluşturduğumuz geniş sevkiyat ağı ile Türkiye’ nin dört yanına kendi bünyemizdeki filomuzla sevkiyat yapabilmekteyiz. Üstlendiğimiz misyon doğrultusunda,sizlere kaliteyi kusursuz bir şekilde ulaştırmak temel ilkemizdir.